12-06-2013 17:11

Nokia EOS yakın çekim!

Nokia'nın bir sonraki amiral gemisi olacak olan EOS'un çok yakından çekilen bir videosu sızdırıldı!

Yücel KAHRAMAN

Nokia'nın bir sonraki üst düzey akıllı cep telefonu modeli olması beklenen Nokia EOS'tan şimdi de bir video internete sızdı. Ama videoda EOS'un kamerasından başka bir şeyin görünmediğini şimdiden söyleyelim.

 


Dikkatlice çekilmiş videoda cebin diğer bölümleri görünmemekte, yalnızca resim çekerken lensin önündeki kapağın nasıl açılıp kapandığı ve lensin ileri/geri hareketi gösteriliyor. Video için bundan çok daha fazlasını söylemek mümkün değil.

 808 PureView'da bulunan 41 MP lensi temel alacak olan Nokia EOS'un kamerasının kaç megapiksel olacağı ise henüz kesin olarak bilinmemekte. Ama son iddialar, telefonun 41 megapiksellik bir kamera, OLED ekran, polikarbonat gövde ve 32GB depolama alanı ile geleceği yönünde. Telefonun üzerindeki "XX-megapiksel" ibaresi ise gördüğümüz EOS'un henüz test aşamasında olduğunun açık bir göstergesi.

 
 
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili Etiketler

» Nokianın » Bir » Sonraki » Üst » Düzey » Akıllı » Cep » Telefonu » Modeli » Olması » Beklenen » Nokia » Eostan » Şimdi » De » Video » İnternete » Sızdı » Ama » Videoda


Kullanıcı Girişi