12-06-2013 08:07

Xbox Gold kullanıcılarına müjde var!

Herkes Xbox One'la ilgilenirken, Microsoft yepyeni bir Xbox 360'ı duyurdu...

Yücel KAHRAMAN

Microsoft, E3 2013'te Xbox Live programına yapacağı güncellemeleri duyurdu. Verilen bilgilere göre mevcut Gold kullanıcılarının üyelikleri, Xbox One'ı da kapsayacak. Bunun yanında Sony'nin oyun ağı PlayStation Plus'a karşı yeni bir girişim de ortaya çıkarılmış oldu.

 Şimdiki Xbox Live Gold kullanıcıları, 1 Temmuz tarihinden itibaren her ay 2 adet ücretsiz oyunun sahibi olacaklar. Ücretsiz oyunların kimin tarafından belirleneceği Microsoft tarafından açıklanmadı. Dolayısıyla herkese aynı ücretsiz oyunun mu dağıtılacağı ya da kullanıcıya belirli oyunlar arasında seçim hakkı mı tanınacağı bilinmemekte. Bu arada firma, Halo 3 ile Assassin's Creed II'nin önümüzdeki aylarda çıkacağının müjdesini de verdi.

 Xbox 360'ın tasarımı yenilenen yeni sürümü de E3'te ortaya çıktı. Satışa sunulmaya başlanan yeni Xbox 360, Microsoft'a göre şu anki Xbox 360'tan hem daha ince bir yapıya sahip bulunuyor, hem de çok sessiz çalışıyor. Yeni Xbox 360'ın fiyatı, Microsoft'a göre şu anki Xbox 360'lar ile aynı olacak.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi