11-06-2013 08:06

HTC ile Samsung Twitter'da kavga etti!

HTC ile Samsung arasında başlayan Twitter tartışması, HTC'den gelen bu sert sözlerle kavgaya döndü!

Yücel KAHRAMAN

Android'in önde gelen üreticilerinden HTC ile Samsung arasında bulunan rekabet, Cuma günü Twitter'a da taştı. HTC, kazandığı ödüller ile övünürken buna Samsung'dan cevap çok gecikmedi. Bunun arkasından HTC'den gelen cevap ise sert oldu.

 Twitter'da süren çekişme, HTC'nin Mobile Awards'da "2013'ün en çekici cebi" ödülünü kazanması ile başladı. HTC İngiltere, One'ın kazandığı bu ödülü Twitter'da şu sözler ile kutladı: "Geçtiğimiz gece Mobile Awards'da '2013'ün en çekici cebi' ödülünü kazandık. #HTCOne, Ouch @SamsungMobileUK"

 

 


Samsung, adının geçtiği gönderiyi cevaplamadan duramadı ve şunları söyledi: "@htc_uk Sorun yok dostlar, geçtiğimiz gece kollarımız kazandığımız ödüllerle doluydu. O ödülü almanızda sakınca yok!"

 Samsung'un cevabına şaşırtıcı bir şekilde tepesi atan HTC İngiltere PR takımı, Twitter'da yazdığı cevap ile bu kez Samsung'a fena "salladı": "@SamsungMobile UK rakipleriniz hakkında sahte yorumlar yazması için tuttuğunuz öğrenciler sonunda işe yaradı. Belki ücretlerini biraz artırırsınız?"

 

 


HTC'nin tweet'i, Tayvan'da Samsung'un öğrencilere forumlarda isimsiz yorumlar yazması için yaptığı ödemelere işaret etmekte. Bu olaylar henüz inceleme altında bulunuyor.HTC'nin İngiltere bölümü, Samsung gibi güçlü rakipleri karşısında agresif bir pazarlama türü için Tayvan'dan gerekli olan izni almış görünüyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi