02-06-2013 21:14

Anime ve Manga severler JoyOtaku.com'da birleşecek...

Anime ve Manga severler JoyOtaku.com'da birleşecek...

Joygame türkiyedeki Anime ve Manga severleri tek adreste birleştirme kararı aldı...

Kerim Kahraman

Birtek oyun yayınlamayla kalmayıp, bir dijital eğlence platformu olduğunu yeni projeleriyle kanıtlamayı başaran marka Joygame, Anime fanları yeni platformu JoyOtaku'da birleştiriyor. Anime, Manga ve Cosplay sevenleri bir araya toplayacak bu proje ile fanları hertürlü etkinlikten haberdar etmek, en son haberlere eksiksiz ulaşım sağlayabilmek, fanları bir arada tutabilmek, en güzel animeleri en kaliteli seyir zevki ile kullanımlarına sunmak, Türkiye'deki anime severlerin popülasyonu arttırabilmek, kullanıcıların hayran oldukları serilerin yazar ve çizerleri ile onları buluşturabilmeyi hedefliyor.

 

En popüler seriler Joyotaku.com'da!

Joyotaku.com portalı, dünyadaki en popüler serileri olan Naruto Shippuuden, Eyeshield 21, Gintama dahil toplam 16 Anime serisi yayınlayacak. Bu serilerin, çoğu Anime fanlarının bulamayacağı yüksek kalitede ve Türkçe altyazılı biçimde sunacak.

 

Kullanıcıların kişisel profilni oluşturabiliceği birbirlerini takip edebilecekleri, mesaj gönderip alabilicekleri, etkinlikleri takip edip haberdar olabilicekleri bir platform olan JoyOtaku'da ayrıca outdoor etkinliklerin de duyuruları yapılacak ve etkinlikler düzenleyecek.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi