28-05-2013 17:13

Rockstar Grand Theft Auto V çıkmaya başladı...

Rockstar Grand Theft Auto V çıkmaya başladı...

Oyun severlerin mereakla beklediği Grand Theft Auto V çıkmak üzere...

Kerim Kahraman

Oyun severlerin belki de en çok bekledikleri oyun olma özelliğine sahip nadir yapımlardan birtanesi olma özelliği taşıyan Grand Theft Auto V, gittikçe gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Rockstar'ın yaptığı son güncellemeyse, merak edilen farklı iki detayt göz önüne çıkardı: GTA V Collector's Edition ve Special Edition.

 

Hemen hemen her oyundan alışıla gelmiş bu özel kutu modelleri, GTA V ile dopdolu geliyor karşımıza. İlk önce Collector's Edition'dan başlayalım. Büyük siyah bir kutu içinde satışa çıkacak olan oyun, içerisinde özel çizim kitap, mavi niçimde basılmış ve üstünde birçok gizli bölgeyi gösteren Los Santos haritası, GTA V logolu ve anahtarlı emanet çantası bunlar yetmezmiş gibi bir de LosSantos yazılı beysbol şapkasını beraberinde getiriyor.

 

Collector's Edition içindeki dijital içerikte ise oyuna Plane Trials bölümü paketi ekleniyor.

 

Diğer yandan, oyunun Special Edition versiyonunu almak istiyorsanız, Collector's Edition'daki birçok ürün ve detaydan mahrum kalacaksınız demektir. Bunların içinde başta, içinde eşyaları bulunduran dev siyah kutu yer almakta. Emanet çantası, şapka, özel online karakter yaratma, farklı araçlar ve garaj da Special Edition'da bulunmamakta ... Standard edition'u ön sipariş verenler de es geçilmemiş ve kendilerine "Atomic Blimp"u kullanma şansı verileceği açıklanmış durumda.

 

Oyunun her türlü versiyonunun ön siparişi alınacağı şu andan itibaren netlik kazandı, nitekim fiyatları konusunda hiçbir açıklama yapılmamış durumda.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi