05/06/2012 18:17

Windows 8'in sırları ortaya çıktı...

Windows 8'in sırları ortaya çıktı...

Yücel KAHRAMAN

Windows 8 ile beraber Flash Player'da sunulmakta...Eminim bir çoğunuz Microsoft'un Windows 8 Yayın Önizleme sürümü ile beraber Flash Player'ı da Windows'a yüklü olarak dağıttığını biliyorsunuzdur. Internet Explorer 10'un Metro sürümünde eklentileri ve aynı zaman da Flash'ı desteklemeyeceği bilinmekteydi. Ancak şimdi bakıldığında ise Windows 8'deki Flash desteği ile daha fazla bilgi meydana çıktı.

 


Adobe'un yöneticisi olan Danny Winokur'un Microsoft'a attığı bir not, Windows 8 ve Internet Explorer 10'daki Flash desteği ile daha fazla bilgiyi ortaya çıkarmış bulunuyor. İnternete sızdırılan bu not da Microsoft ve Adobe'un FlashMetro Internet Explorer 10 ile getirmek için beraber çalıştıkları görünmekte. Not da Microsoft ile Adobe'un ortak çalışmasının yanında Flash Player'a Windows Update yoluyla güncelleme olarak da ulaşılabileceği bilgileri yer almakta.

 


Bu şu anlama gelmekte, Microsoft Internet Explorer 10'un Metro sürümünde eklentileri müsaade etmese de, Flash'a ihtiyaç duyan çok sayıda internet sitesini bildiğini ve bu ihtiyacı karşılamak istediğini görünmekte.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi