23-05-2013 12:45

Battlefield 4 çıkış tarihi belirlendi...

Battlefield 4 çıkış tarihi belirlendi...

Oyun dünyasının en önemli savaş oyunlarından olan Battlefield serini dördüncüsü ile geliyor...

Kerim Kahraman

Electronic Arts stüdyosu olan DICE bugün oyunseverlerin büyük bir merakla beklediği aksiyon oyunu Battlefield 4'ün tatil dönemine yeni nesil konsol sistemleri olan Microsoft'un oyun ve eğlence sistemi Xbox One ve PlayStation 4 için pazara çıkacağı açıklandı.

 

Gelişmiş Frostbite 3 motoru ile daha da güçlenen Battlefield 4, görsel ve işitsel kalitesi, karakter animasyonları ve bütün maçların birbirlerinden farklı olacağını garantileyen dinamik yıkım özellikleri ile türe damgasını vuracak savaş deneyimini yepyeni bir seviyeye taşımayı amaçlamış. Battlefield 4, Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve Bilgisayarlar için 29 Ekim'de satışa çıkartılacak. Battlefield 4 Xbox One ve PlayStation 4 için de satışa sunulucak.

 


DICE, Electronic Entertainment Expo (E3) fuarında 10 Haziran Pazartesi günü saat 11:00'de başlayacak "The Download: EA 2013 Preview" şovunda Battlefield 4 çoklu oyuncu modlarını etkileyen bir canlı demo ile gösterime girecek ve bu şov Spike TV ve http://www.ea.com/e3 üzerinden yayınlanacak.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi