22-05-2013 17:10

Samsung'dan dev Galaxy S4'mü geliyor?

Samsung'dan dev Galaxy S4'mü geliyor?

Bir çok Galaxy S4 modeli üretecek olan Samsung bu seferde Mega S4 üretmeye karar vermiş olabilir...

Kerim Kahraman

Bu sene bitmeden Galaxy S4 mini ve Galaxy S4 Active ile tanışacağımız dedikoduları daha yeni dolaşmaya başlamışken, Galaxy S4 için yeni bir modelle alakalı ilk haberler de gelmeye başladı. SamMobile sitesinin haberine bakılırsa bu yeni Galaxy S4'ün ismi "Mega".

 

Galaxy marka adını sonuna kadar kullanmaya kararlı olan Samsung şimdi de son gözdesi Galaxy S4'e yüklenmiş durumda. SamMobile sitesi, Samsung'un WatchON uygulamasının 5.0.4 sürümünün değişikliklerini sıralayan listedeki, "yakında piyasaya çıkıcak olan S4 Mega, S4 mini ve S4 Active desteği eklendi" ifadelerine dikkatleri çekiyor. Söz konusu ifadeleri sitenin haberinin hemen sonrasında listeden kaldırıldı. Bu da Samsung pazarlama biriminde bazılarının fena çuvalladığını, cep ile alakalı bilgilerin bu durumda şirketin belirlediği tarihten önce sızmış olduğunu gösteriyor. Ama söz konusu listeyle alakalı ilk haberleri paylaşan "Marius" isimli kaynağın, tam bir Photoshop uzmanı olarak ün yaptığını da unutmamak lazım.

 

S4 mini ve S4 Active, Temmuz ayında pazara sunulucak. Ama aynı tarihler içinde belki de Note'dan çok daha büyük bir S4 ile karşılaşma ihtimalimiz de böylece var oldu.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi