22-05-2013 12:42

Samsung'dan Ferrari kırmızısı Galaxy S4 Active...

Samsung'dan Ferrari kırmızısı Galaxy S4 Active...

Her gün yeni bir Galaxy haberiyle karşılaşıyoruz sonunda Galaxy Active de ortaya çıktı...

Kerim Kahraman

Samsung'un Galaxy familyasına birçok model daha eklemeyi düşündüğü haberleri, bir haftadır bilişim dünyasını meşgul ediyordu. Galaxy S4 Active ismi verilen modelin, özellikle doğa sporları hayranı teknoloji severlere hitap edeceği biliniyor.

 

GSMArena sitesi, S4 Active'e ait olduğunu iddia ettiği bir resim yayınladı. Toza karşı dayanıklı ve su geçirmez olduğu söylenen cebin, Ferrari kırmızısı rengi en dikkat çeken özelliği. Cebin arka kapağın dört köşesinde yer alan perçinler, daha fazla endüstriyel bir görüntüye bürünmesini sağlamış. Bu yönden cep ilk görüşte oldukça sağlam olduğunu hissettiriyor. Telefonun şarj girişi, içine su sızmasını engelleyecek plastik bir kapağa sahip. Telefonun ön tarafında yer alan üç tuş, su sızdırmamaları için kauçuktan üretilmiş.

 

Zor şartlara dayanıklı olması için geliştirilen rakipleriyle kıyaslandığı zaman Active'nin oldukça çekici bir tasarıma sahip olduğu söylenebilir. Eğer söylentiler doğruysa telefon 1,9 GHz hızında dört çekirdek işlemciye, 5 inç boyutlu Full HD çözünürlüklü ekrana ve 8 megapiksel arka kameraya sahip olacak.

 

Resim ilk görüşte gerçek olduğunu hissettiriyor ama Samsung S4 Active ile alakalı henüz resmi bir açıklama yapmadı.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi