14-05-2013 14:01

Galaxy Tab 3'ün tanıtımı yapıldı!

Samsung, yepyeni 7 inç'lik Galaxy tabletini resmi olarak tanıttı! İşte yeni tabletin özellikleri...

Yücel KAHRAMAN

Samsung, oldukça yüksek performans ve daha iyi çoklu ortam deneyimini parmaklarınızın ucuna getiren 7 inç boyutundaki yepyeni tableti GALAXY Tab 3'ü tanıttı.Oldukça şık bir tasarıma ve gelişmiş özelliklere sahip olan GALAXY Tab 3 ile ürün yelpazesini biraz daha genişleten Samsung, müşterilerine daha küçük ve daha kolay taşınabilir bir tablet deneyimi sunmakta.


 

Kompakt Tasarım ve Kolay Taşıma: Muhteşem tasarımı ile yeni GALAXY Tab 3, kullanıcıların rahat bir şekilde saatlerce elde tutabilme ve hareket halindeyken diledikleri anda okuma ve eğlenme için ceplerinde ya da küçük bir çanta içinde taşıyabilmelerini mümkün kılmakta.

 Daha İyi Çoklu Ortam Deneyimi: 1.2 GHz Çift Çekirdekli işlemcisi ile çalışan tablet daha hızlı bir şekilde indirme ve paylaşım sağlarken video, uygulama, oyun ve internet erişimini de kolaylaştırmakta. 8 GB iç bellek artı genişletilebilir bellekle satışa sunulan GALAXY Tab 3, favori resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi, uygulamalarınızı ve daha fazlasını saklayabileceğiniz geniş bir alan sunmakta.

 Geliştirilmiş Kullanıcı Deneyimi: 7 inç boyutundaki GALAXY Tab 3, 3 MP arka kamerası ve 1.3 MP ön kamerası ile, yaşamın özel anlarını şaşırtıcı bir netlik ve çözünürlük ile daha iyi yakalamak için gerekli bütün donanıma sahip bulunuyor. En son sürüm Android 4.1 (Jelly Bean) işletim sistemi ile birlikte, kullanıcıların video ve fotoğraflarını yalnızca birkaç hızlı dokunuş ile  paylaşmalarına imkan sağlıyor.

 GALAXY Tab 3'ün WiFi modeli Haziran ayı sonunda Türkiye'de satışa sunulacak, 3G modeli ise Temmuz ayında satışa sunulacak.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi