09-05-2013 15:52

Oyun severlere Zombies 2 müjdesi...

Oyun severlere Zombies 2 müjdesi...

Her platformda olduğu gibi akıllı telefon ve tabletlere de özel oyunlar var buda onlardan biri...

Kerim Kahraman

Her platformun kendine has bazı oyunları var. Bunun için verilebilecek en iyi örnekler tabiki PS3 için özel olarak geliştirilen God of War ve Xbox 360 için geliştirilen Gears of War serileri olacaktır. Bilgisayar ise başlı başına yüzlerce strateji oyununu kendine saklamaktadır.

 

Geride bıraktığımız zaman süresince giderek patlama yapan akıllı telefon ve tablet piyasasında, konu oyun olunca adını altın harflerle yazdıran çok özel bir yapımdan bahsetmemiz lazım: Plants vs. Zombies. Tıpkı Angry Birds gibi, oyun severlere sunulduğu günden itibaren milyonların sevgisini kazanmayı başaran yapım, Bilgisayar platformunda büyük ilgi uyandıran "Tower-defens" mantığını kullanıyor. Birbirinden farklı bitki ile dalga dalga gelen Zombi saldırılarını durdurmak için uğraştığımız efsane oyun, yapımcı firma PopCap'den yapılan bir bildiri ile Haziran ayında yeniden bizlere sunulucak.

 

Plants vs. Zombies 2: It's About Time ismiyle anılan yapım hakkındaki bilgilerse, çıkış tarihi ve tam adı ile sınırlı. Detayları hakkında henüz bir bilgi verilmezken, oyunun Bilgisayar, Mac, iOS ve Android işletim sistemleri için geliştirileceği şimdiden netlik kazandı.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili Etiketler

» Her » Platformun » Kendine » Has » Bazı » Oyunları » Var » Bunun » İçin » Verilebilecek » En » İyi » Örnekler » Tabiki » Ps3 » Özel » Olarak » Geliştirilen » God » Of


Kullanıcı Girişi