08-05-2013 20:32

Samsung'dan Galaxy Zoom kamera telefon...

Samsung'dan Galaxy Zoom kamera telefon...

Samsung ilk kamera cep telefonu olan Galaxy S4 Zoom için çalışmaları tamamlamış görünüyor...

Kerim Kahraman

Samsung'un ilk "kamera telefonu" hakkında bilgiler yavaş yavaş geliyor. 16 megapiksel bir kameraya sahip olacak Galaxy S4 Zoom, Samsung'un bu denli yüksek çözünürlüğe sahip ilk telefonu olacak.

 

Samsung, 16 megapiksel bir sensörü geçen yıl IFA Berlin'de tanıtmış olduğu Galaxy Camera'da kullanmıştı. SamMobile'a göre Galaxy S4 Zoom ise Galaxy S4'ten az daha küçük, 4.3 inç'lik qHD SAMOLED ekran, 8GB disk alanı, microSD slotu, Bluetooth 4.0 LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, A-GPS bağlantılara ve Android Jelly Bean işletim sistemine sahip bulunucak. S4 Zoom'un kullanıcı arayüzünde ise her zaman ki gibi TouchWiz UX arayüzü olacak.

 

SamMobile, telefonun işlemcisinin çift çekirdek yada dört çekirdekli olabiliceğni, RAM miktarının ise henüz belli olmadığını söylüyor. S4 Zoom'un Haziran yada Temmuz ayında iki farklı renk ile piyasaya çıkmasını bekliyoruz.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili Etiketler

» Samsungun » İlk » Kamera » Telefonu » Hakkında » Bilgiler » Yavaş » Geliyor » 16 » Megapiksel » Bir » Kameraya » Sahip » Olacak » Galaxy » S4 » Zoom » Bu » Denli » Yüksek


Kullanıcı Girişi