22-04-2013 02:27

Bu uygulama ile Windows'unuzu kurtarmak çok kolay!

Bu uygulama ile Windows'unuzu kurtarmak çok kolay!

Windowsunuzda bir sorun mu oluştu? Bu ücretsiz yazılım ile onu birkaç dakika öncesine geri döndürün.

Yücel KAHRAMAN

 

Bugüne kadar defa "keşke daha yakın bir tarihe sistem geri yükleme noktası oluştursaydım" demişsinizdir? Windows işletim sistemi'nin sistem geri yükleme işlevi, beklenmedik sorunlar karşısında yardımına başvurabileceğiniz güvenilir bir kurtarıcı. Ama sistemin yedeklendiği tarihten sonra yapılmış olan bütün değişiklikler de, geri yüklemeyle beraber buhar olup uçuyor.
Reboot Restore RX uygulaması ise, bilgisayarınız sorunsuz açıldığı sürece her zaman sistemin yedeğini alıyor ve bu tür durumlarda sıkıntıdan kurtulmanızı sağlıyor. Örnek verecek olursak bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde açtınız. Yazılım o anda hemen sistemin yedeğini alıyor. Çalışırken Windows işletim sistemi'nde bir sorun yaşadığınız zaman ise, tek yapmanız gereken yazılım yardımı ile sistemi resetlemek(yeniden başlatmak).
Hiçbir ücret ödemeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde sistem geri yükleme noktaları oluşturmak zorunda kalmadan, bir sorun yaşadığınız zaman sisteminizi hemen kurtarabileceksiniz. Bu yazılımın bir de ücretli (Software), daha kapsamlı sürümünün olduğunu da açıklayalım...
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi