18-04-2013 04:42

Yealink'ten oldukça iddialı bir IP dect sabit telefon!

Yealink'ten oldukça iddialı bir IP dect sabit telefon!

Bu harika telefon, aynı anda dört çağrı yapabiliyor ve 100 saat bekleyebiliyor...

Yücel KAHRAMAN

Yealink şirketi üretmiş olduğu IP dect sabit telefon ile piyasalara oldukça iddialı bir giriş yaptı.Elkotek güvencesi ile Türkiye piyasasına sunulan CAT-IQ2.0 destekli Yealink IP dect sabit telefon aynı anda 4 çağrı yapabilme işlevine sahip bulunuyorlar. Bu işlev, kullanıcılara üçlü konferans sırasında 4'üncü bir kişiyi daha arama imkanı sunuyor.Renkli, 1.8 inch TFT ekrana sahip olan ve 10 saat konuşma, 100 saat bekleme işlevine sahip Yealink IP dect sabit telefon, SIP destekli tüm santraller ile uyumlu olarak çalışıyor.
HD ses kalitesi sunan ve Power Over Ethernet teknolojisi ile günümüz sistemleriyle uyumlu olarak çalışan Yealink sabit telefonlar, aynı baz ünitesi üzerinden 5 tane terminali destekleyebilmekte ve 5 farklı VoIP hesabı üzerinden görüşme yapmaya imkan tanıyor. 

Türkçe dil özelliği, 500 kişilik telefon rehberi, 9 değişik zil sesi, arayan numarayı gösterebilme özelliği ve şık tasarımıyla Yealink IP dect sabit telefonlar, mobilite, konfor ve verimliliği en ekonomik yoldan kullanıcılara sunabiliyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi