12-04-2013 01:37

Android'li cihazınızın hafızasını biraz daha genişletin!..

Android'li cihazınızın hafızasını biraz daha genişletin!..

Bu harici kart okuyucu Android işletim sistemine sahip cihazınızın hafızasını genişletebiliyor...

Yücel KAHRAMAN

Android işletim sistemi tabanlı bir akıllı cep telefonunuz veya tabletiniz varsa ve cihazınızın hafızasını artırmak istiyorsanız Kuzey Kaliforniya’lı 2 kardeşin sizin için artık bir çözümü var.
Soyisimleri açıklanmayan Andy ve Rich adlı 2 kardeş Nexus tablet bilgisayarlarında SD kart okuyucu olmadığı için Android işletim sistemi'ne sahip cihazlara harici microSD kart okuyucu geliştirmeye karar vermişler. Geliştirmiş oldukları harici microSD kart okuyucu Android işletim sistemi tabanlı cep telefonların veya tabletlerin micro-USB girişine takılmakta. 2 kardeşin geliştirmiş olduğu harici micro SD kart okuyucu micro-USB’li herhangi bir Android cep telefonuna veya tablete takılabilmekte ancak hepsinde çalışmıyor.
Kuzey Kaliforniya’lı bu 2 kardeş harici microSD kart okuyucusu için şimdi Kickstarter‘da 5,000 dolara ulaşmaya çalışmaktalar ve şu an'a kadar 3,277 dolar toplayabilmişler. Andy ve Rich adlı 2 kardeş Kickstarter’dan toplamış oldukları para ile harici microSD kart okuyucularını biraz daha geliştirme fırsatını yakalayacaklar.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi