08-04-2013 13:44

Windows 8 kampanyası yok sattı!

Windows 8 kampanyası yok sattı!

Microsoft'un rekor denebilecek kadar düşük fiyatla sunmuş olduğu özel Windows 8 paketleri yok sattı!

Yücel KAHRAMAN

Microsoft'un iOS işletim sistemi için yazılım geliştiren programcıları Windows 8 işletim sistemi ile tanıştırmak ve kendi işletim sistemi için yazılım yazmaya teşvik etmek için sunmuş olduğu inanılmaz ucuz Windows 8 paketleri çok kısa bir süre içerisinde tükendi. Zamanında hareket eden programcılar Windows 8 Pro işletim sistemi ve Parallels Desktop 8'e yalnızca 25 dolar ödeyerek sahip olabildiler.
Swish internet sitesi üzerinden satışa sunulan paket, Windows 8 işletim sistemi için yazılım geliştirmeye karar veren programcıların ihtiyaç duyduğu araçları içermekte. Paket içerisinde yer alan Windows 8 Pro işletim sistemi lisansı yalnız başına 120 dolara, Macintosh makinalarda Windows işletim sistemi çalıştırmakta kullanılan Parallels Desktop ise 70 dolara mal olmakta.
Microsoft kampanya paketinin duymuş olduğu ilgiden son derece memnun: ZDNet'e konuşma yapan bir şirket yetkilisi, ileride Macintosh programcılarına yönelik benzer kampanyalarının olacağını da belirtti. İlgili Paket satışlarından elde edilen bütün gelir hayır kurumlarına bağışlanacak.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi