27-03-2013 22:24

Windows Blue güncellemesindeki yeni Fresh Paint?

Windows Blue güncellemesindeki yeni Fresh Paint?

Windows 8 işletim sistemi için hazırlanan Windows Blue güncellemesinde, etkileyici bir uygulama göründü!

Yücel KAHRAMAN

Windows 8 işletim sistemi için sunulacak olan bu büyük güncelleme "Windows Blue" hakkında bilinen birçok şey var, ama güncelleme gizemini sürdürmeye devam etmekte.
MSFTKitchen internet sitesinin yeni ortaya çıkardığı bu videoda ise Windows Blue ile birlikte geleceği söylenen Fresh Paint'in yeni sürümü görünmekte.Yazılımın yeni sürümünü görmek için 5 dakikalık videomuzu izlemeniz gerekmekte. Yazılım, şimdi ki Fresh Paint'e oldukça benzemekte ama resim ile etkileşime girebilen bu yeni sulu boya renkleri ve resimleri içe aktararak sulu boya resimlerine dönüştürebilme özellikleri yeni eklenmiş.
İlgili videoda Windows Blue ile ilgili konuşulduğunu duymanız da mümkün. Bunun yanında ekranda görünen Windows'un Blue mu, yoksa normal Windows 8 işletim sistemi mi olduğu belirsizliğini korumakta. Windows Blue'nun bu yaz aylarında Windows 8 işletim sistemi'ne gelme olasılığı da bulunuyor.
Fresh Paint'in yeni özellikler ile donatılmış olan sürümünün göründüğü ilgili videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi