18-03-2013 00:10

Aple Samsung'un peşini bırakmıyor...

Aple Samsung'un peşini bırakmıyor...

Apple Samsung'a ben burdayım mesajı gönderdi İphone 5s çıkmadan bunu yapmasıda kendine ne kadar güvendiğinin bir göstergesi mi acaba??

Kerim Kahraman

Güney Koreli elektronik devi Samsung, 14 Mart’ta ABD’nin New York şehrinde gerçekleştirdiği etkinlikte Galaxy S4’ü tüketicilerin önüne çıkararak Apple’a gözdağı vermişti. Android tabanlı ceplerden sonra küresel akıllı cep pazarının en güçlü ismi olan Apple, sessizliğini web sitesinde açtığı yeni bir sayfa ile bozdu.Apple’ın yeni sayfasında, ‘iPhone var. Ve her şey onun ardından var’ başlığı yer aldı. Başlığın altındaki açıklamada ise “iPhone’u diğer her şeyden farklı kılan ne? Belki de bu her  şeyi da iyi yapmanızı sağlamış olmasıdır. Ya da daha kolay yapmanızı sağlamış olmasıdır. Bunlar, iPhone kullananların ceplerini neden bırakmadıgının iki nedeni. Ama başka sebepler de var” ifadesi yer verildi.Sayfada, iPhone da yer alan özellikler bir liste halinde sunulmuş. iPhone’un tasarımdan pil ömrüne, alüminyum kasasından net'e bağlanma özelliklerine kadar, kendisini özel kılan özellikler kullanıcılara bir nevi hatırlatmış ve cihazın pazardaki rakiplerinin peş peşe piyasaya sürdüğü yeni telefonlarla arasındaki farka açıklıyor.


Ama iPhone sahip olduğu bunca özelliğe rağmen Samsung Galaxy S4, LG Optimus G veya HTC One gibi cepleri her alanda geçemiyor. Ancak Apple, S4’ün tanıtımından iki gün sonra açtığı sayfasında ‘iPhone gücünden bir şey kaybetmiş değil’ mesajı vermek istemiş olmalı. Yada iPhone 5S öncesinde ön hazırlık yapmış olabilir?
Apple'ın hazırladığı 'Neden iPhone' sayfasına gitmek için.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi