12-03-2013 16:04

Sır gibi saklanan cep telefonu internet'e sızdı!..

Sır gibi saklanan cep telefonu internet'e sızdı!..

Google'ın konuşulan gizemli cep telefonu X Phone'a ait bir resim ve işlevleri, sonunda internet'e sızdı!

Yücel KAHRAMAN

Teknoloji meraklıları Galaxy S4'e beklerken Google'ın konuşulan gizemli cep telefonu "X Phone"a ait yeni bilgiler ve bir resim ortaya çıktı.
Google'ın Motorola adı altında ilk cep telefonu olması beklenen X Phone, sızan haberlere göre 16 MP bir kamera ile gelecek. AndroidWorld'ün adını açıklamadığı kaynağa göre telefon, 5 MP oldukça yüksek çözünürlüğe sahip ön kameraya sahip bulunacak. İlgili rapora göre telefon 4.7 inç Full HD ekrana ve CES 2013'te tanıtılan Nvidia 4i 2.3GHz çok çekirdekli işlemci ile gelecek.
Galaxy S4 ile geleceği söylenen "gözle kaydırma" özelliğinin X Phone'da da bulunacağı söyleniyor.Sızan resimler ile X Phone hakkında çok birşey söylemek mümkün değil. Ama rapor, cihazın Motorola Razr Maxx HD ölçülerinde olacağını iddia etmekte. Dolayısıyla ilgili rapor doğruysa eğer, X Phone bundan önce söylendiği gibi çerçevesiz bir ekran ile gelmeyecek.
X Phone'un Mayıs 2013'te düzenlenecek olan Google I/O etkinliğinde Android 5.0 "Key Lime Pie" ile birlikte tanıtılma ihtimali oldukça yüksek.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi