09-03-2013 17:04

AMD'den çılgın bilgisayar kasası tasarımları!..

AMD'den çılgın bilgisayar kasası tasarımları!..

Masaüstü Bilgisayar'ların modasının geçmediğini göstermek isteyen AMD şirketinden akıllara zarar Bilgisayar kasası tasarımları...

Yücel KAHRAMAN

Bilgisayar'ların ölmediği, Amerika'da devam etmekte olan SXSW'de ortaya çıkan bu çılgın kasa tasarımları sayesinde bir kez daha kanıtlanmış oldu.
Bilgisayar'ların hala önemli olduğunu düşünmekte olan AMD, SXSW'de sanatsal kasa tasarımlarını gösteriyor. Çip devinin amacı, Bilgisayar kasalarını sıkıcılıktan kurtarmak ve onlara bir renk getirebilmek. SXSW'de Technograffiti etkinliğinde yeni kasalarını dünyaya gösteren AMD şirketi, dikkati akıllı cep ve tablet bilgisayarların kayan kullanıcıları tekrar Masaüstü Bilgisayar'lara doğru geri çekmeye çalışıyor.

AMD'nin grafik grubu halkla ilişkiler bölüm başkanı Chris Hook, firmanın Bilgisayar girişimi hakkında şu sözleri söylüyor: "(Kasalara) bir sanat işi olarak bakılmasını istediğimiz için bu tarz tasarımlar hazırladık." AMD'nin gösterdiği modifiye bilgisayar kasaları arasında roket fırlatıcı, mısır patlatma makinesi, manken, bisiklet, astronot kaskı ve çok daha fazlası var.

AMD'nin çılgın kasa tasarımlarını görmek için buraya tıklayınız.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi