01-07-2015 17:32

Yahoo Yenileniyor

Yahoo Yenileniyor

Yeni nesile ayak uyduramayan firmalardan biri olan Yahoo, arama motorunu yeniliyor.

besiktaslicocuk

İnternet dünyasının en güçlü markası iken bugün çok arkaplanda kalan Yahoo, son dönemlerde yaptığı girişimlerle tekrar ön plana çıkmaya çalışıyor. Yeni CEO’su ile farklı bir yapılanma içerisine giren Yahoo, bu yapılanma ile beraber farklı alanlara açılarak biraz daha iyi duruma gelmeye başladı.

Arama motoru tarafında da güçlü bir konuma gelmek isteyen Yahoo, bu konuda da çeşitli adımlar ve yenilikler hayata geçirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde pek çok yeni özelliğini hayata geçiren Yahoo, bu kez ciddi yenilikler yapmayı planlıyor. Öyle ki Yahoo kaynaklarından gelen bilgilere göre Yahoo arama tasarımını tamamen değiştirecek.

Google gibi sade ve hızlı bir yapıya bürünmek isteyen Yahoo, bu kapsamda arama sayfasında büyük değişikliklere gidecek. Tasarım anlamında değişiklikler yapacak Yahoo, bunun yanında arama sonuçlarını da değiştirecek. Kullanıcıların aramalarına ilişkin konum bilgisi ile en yakın sonucu görüntülemeyi hedefleyen Yahoo, bu sayede kullanıcıların yaşadığı karışıklıkların önüne geçecek.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi