30-06-2015 16:56

Apple Watch Yeni Ülkelere Açılmaya Devam Ediyor

Apple Watch Yeni Ülkelere Açılmaya Devam Ediyor

Apple’ın akıllı saati Apple Watch, yeni ülkelerde satışa sunulmaya devam ediyor.

besiktaslicocuk

Giyilebilir teknoloji pazarına Apple Watch ile güçlü bir giriş yapan Apple, şuana kadar akıllı saatinden aldığı verimden memnun. Kademeli olarak çeşitli ülkelerde satışa çıkan Apple, bilindiği üzere ilk olarak ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Çin, Japonya Fransa, Almanya ve Hong Kong gibi ülkelerde satışa sunulmuş ve daha sonrasında ise İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre, ve Tayvan’da satışa çıkartılmış.

Satışa çıkarıldığı bu ülkelerde istediği ve beklediği ilgi ve alakayı görmeyi başaran Apple Watch, daha da yayılmaya devam ediyor. Bu ülkelerde satışa sunulduktan sonra Apple Watch şimdi de Hollanda, İsveç ve Tayland’da satışa çıkmaya hazırlanıyor. Apple’dan yapılan açıklamada 17 Temmuz tarihinde Apple Watch’un Hollanda, İsveç ve Tayland ülkelerinde satışa sunulacağı belirtildi.

Öte yandan onlarca ülkede satışa çıkan Apple Watch, Türkiye’de satışa çıkmamakta kararlı. Apple, bir türlü Apple Watch’u Türkiye’de satışa çıkartmadı, ne zaman satışa çıkacağı da bilinmiyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi