30-06-2015 16:16

BlackBerry Messenger'a Kapsamlı Bir Güncelleme Geldi

BlackBerry Messenger'a Kapsamlı Bir Güncelleme Geldi

BlackBerry’nin başarılı uygulaması BlackBerry Messenger, kapsamlı ve detaylı bir güncelleme aldı.

besiktaslicocuk

Şuanda mobil telefon pazarında pazar payı yüzde 1’in bile altında olan BlackBerry, akıllı telefon devrinden önceki başarılarını ve gücünü mumla arıyor. Kendi mobil işletim sistemi BlackBerry 10’dan da umduğunu bulamayan firmanın başarılı projelerinin başında gelen BlackBerry Messenger uygulaması geliştirilmeye devam ediyor.

Gerek kullanım yapısı gerekse stabil olmasıyla önemli bir başarı yakalayan BlackBerry Messenger, şuanda Android ve İOS platformunda 100 milyondan fazla indirmeye sahip. BlackBerry Messenger uygulamasına gelen yeni güncelleme ile birlikte pek çok yeni özellik kullanıcılara sunuldu ve kullanım deneyimi arttırıldı.

BlackBerry Messenger’a yeni gelen güncelleme ile Android tarafında materyal dizayn tasarımına uygun hale getirildi. Bunun yanı sıra uygulamada güvenlik konusunda ciddi iyileştirmeler ve yenilikler yapıldı. Güvenli mesajlaşma sisteminin geliştirildiği ve artık uygulama içi ekran görüntüsünün alınamayacağı gibi konularında bu yeni güncelleme ile birlikte geldiğini belirtelim.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi