30-06-2015 14:55

Meizu MX5'in Görselleri Ortaya Çıktı

Meizu MX5'in Görselleri Ortaya Çıktı

Çinli üretici Meizu’nun yeni amiral gemisi MX5’in birçok görseli yayınlandı.

besiktaslicocuk

Uygun fiyat ve bunun yanında yüksek performanslı telefonları ile son dönemlerde ciddi şekilde büyüyen ve gelişen Çin kökenli akıllı telefon üreticisi Meizu, yeni amiral gemisi telefonu MX5 ile gündeme gelmeye devam ediyor. Ş   irketin aylardır üzerinde çalıştığı Meizu MX5, global çapta güçlü bir cihaz ortaya çıkarmak isteyen Meizu şirketinin bir eseri olduğunu söyleyebiliriz.

Yakın zamanda düzenlenecek bir etkinlikle dünya geneline duyurulması ve tanıtılması beklenen Meizu MX5’in şuana kadar pek çok önemli bilgisi sızmıştı fakat hiçbiri bu kadar detaylı değildi. Yeni ortaya çıkan görseller Meizu MX5’in tasarımını detaylı olarak gözler önüne seriyor.

Görsellere baktığımızda ilk olarak cihazın çok şık olduğunu söyleyebiliriz. Tek parça metal kasaya sahip olan Meizu MX5’te tek bir home tuşu görüyoruz. Bu tuşun parmak izi okuma teknolojisine sahip olduğunu söylemek mümkün. Premium diye tabir edebileceğimiz bir tasarıma sahip olan Meizu MX5, agresif fiyat politikası ile satışa çıkarsa büyük başarı yakalayabilir.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi