28-06-2015 14:17

Spotify Bu Kez Android Wear'de Karşımıza Çıktı

Spotify Bu Kez Android Wear'de Karşımıza Çıktı

Google’ın akıllı saat projesi Android Wear’de Spotify nasıl görünüyor? İşte detaylar.

besiktaslicocuk

Giyilebilir Teknoloji pazarı, her büyük firma gibi Google’ın da ilgisini büyük ölçüde çekti. Google’ın akıllı saat projelerinden en güçlü ve en çok beklenen cihaz olan Android Wear için çalışmalar sürüyor. Google’ın büyük önem verdiği ve Apple Watch’a rakip olacağı belirtilen Android Wear, Spotify uygulamasını kendisine entegre edebiliyor.

Apple Music’in tanıtılmasının ardından çevirimiçi müzik alanında karşısında çok güçlü bir rakip gören Spotify, bu rekabette konumunu kaybetmemek ve daha çok ön plana çıkmak için farklı alanlara yöneliyor. Google’ın yeni akıllı saati Android Wear’e Spotify uygulaması entegre edilerek kullanıcıların akıllı saatlerinde de müzik keyfini yaşamalarına olanak sağlandı.

Halen geliştirme aşamasında olan bu entegre süreci, başarılı şekilde ilerliyor. Yakında piyasaya çıkması beklenen Android Wear’de farklı yenilikler sunmayı hedefleyen Google, bu yeniliklerden biri olarak Spotify’ın entegre edilmesini görüyor. Bakalım Spotify, giyilebilir teknoloji pazarında da güçlü bir uygulama olabilecek mi?
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi