27-06-2015 16:34

Snoop Dogg Galatasaray Formasıyla Karşımıza Çıktı

Snoop Dogg Galatasaray Formasıyla Karşımıza Çıktı

Popüler rapçi Snoop Dogg, İnstagram hesabından Galatasaray formalı fotoğrafını paylaştı.

besiktaslicocuk

Sosyal medya hesaplarını etkin olarak başarılı bir biçimde kullanan tanınmış kişiler, hayranlarıyla daha yakın ilişki kurarak sevgisini ve samimiyetini arttırıyor. Sosyal medyayı başarılı ve aktif bir şekilde kullanan sanatçılardan biri olan Snoop Dogg, İnstagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile Türk takipçilerinin de ilgisini çekmeyi başardı.

Rap dünyasının en başarılı isimlerinden biri olan Snoop Dogg, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Twitter CEO’su Dick Costolo’nun görevden ayrılmasıyla beraber Twitter hesabından mikroblog sitesinin yeni CEO’su olmak istediğini açıklayarak dikkat çekmişti.

Dogg şimdi ise İnstagram hesabından Fotoshop ile düzenlenmiş olan kendisinin yer aldığı bir Galatasaray paylaşımı yaptı. Galatasaray’ın eski yıldızı Didier Drogba’nın Galatasaray forması ile bir gol sevinci fotoğrafında Didier Drogba yerine kendi kafasının yer aldığı bir resmi paylaşan ünlü Rap yıldızı, resmin altına da “Gooaaaal” şeklinde bir not ekledi. Snoop Dogg’un Didier Drogba ile yakın arkadaş oldukları biliniyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi