26-06-2015 13:17

İnstagram'ın Arama Kısmı Değişti

İnstagram'ın Arama Kısmı Değişti

İnstagram‘in mobil uygulamalarına gelen güncelleme ile arama kısmı daha detaylı hale geldi.

besiktaslicocuk

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından biri olan İnstagram, kullanıcılarına yeni özellikler ve seçenekler sunmaya devam ediyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan mobil odaklı fotoğraf paylaşım sitesi İnstagram, özellikle Facebook’a satıldıktan sonra ciddi anlamda gelişme kaydetti.

Mobil ve web tarafı olarak ikiye ayrılan İnstagram’ın web tasarımı geçtiğimiz günlerde değişmişti. İnstagram yönetimi, web sürümünün tasarımını değiştirdikten sonra şimdi de mobil uygulama tarafını güncelleyerek kullanıcılarına yeni seçenekler sunmaya başladı.

İnstagram’ın mobil uygulamasının güncellenmesinin ardından göze çarpan en önemli yenilik arama kısmı oldu. İnstagram mobil uygulamasında yer alan arama kısmı başlıca, kişiler, etiketler ve yerler şeklinde farklı sekmelere sahip oldu. Bu sayede İnstagram kullanıcıları arama yaptıklarında aradığını çok daha hızlı ve doğru bir şekilde bulabilecek.

Bunun yanı sıra yeni güncelleme ile kişi keşfet bölümü de kullanıma sunuldu. Kişi keşfet bölümü ile popüler ve kaliteli paylaşımları görebilir ve takip edebilirsiniz.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi