22-06-2015 14:54

Chatsel Yüzünden Faturanız Kabarık Gelebilir

Chatsel Yüzünden Faturanız Kabarık Gelebilir

Chatsel video servisi yüzünden faturanız beklemediğiniz gibi gelebilir, detaylar haberimizde.

besiktaslicocuk

İnternet dünyası artık eskisi kadar güvenli değil. Özellikle internette sörf yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta bilinmeyen linkler ve her tarafta çıkan saçma reklamlar. Girdiğimiz web sitelerinde karşımıza çıkan o saçma reklamlar çoğu zaman güvenli olmayabilir fakat yanlışlıkla tıklayabilme durumu pek çok kez yaşanır.

Şu sıralar internette dolaşan saçma reklamlardan biri de Chatsel adlı bir sitenin reklamı. Genellikle girdiğimiz web sitelerde pop-up reklam olarak karşımıza çıkan Chatsel reklamına bu sebeple tıklama olasılığımız çok yüksek hale geliyor. Chatsel reklamına tıkladığımız zaman bizi hiçbir şekilde onay sormaksızın Chatsel Premium Video servisine kayıt ediyor ve bu video servisinin ücreti aylık 56TL. Yani servise üye olduğunuzda faturanıza 56 lira eklenecek.

Bu yüzden Chatsel Premium Video servisine abone olduğunuz anda cep telefonunuzdan Chatsel müşteri hizmetlerine arayıp üyeliğinizi ve aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Aynı zamanda kısa mesaj ile “IPTAL VIDEO” yazıp Chatsel Premium Video servisinin ilgili numarasına mesaj atarak da üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (2)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi