21-06-2015 16:10

Google Saat Uygulaması Yayınlandı

Google Saat Uygulaması Yayınlandı

Google Saat adlı yeni Android saat uygulaması, genel indirmeye sunuldu.

besiktaslicocuk

Saat hayatımızın en önemli parçalarından biri. Pek çok kişi artık koluna saat takmak yerine saate bakmak için cep telefonundaki saati kullanıyor. Saat konusunu özelliştirmek ve daha güzel hale getirmek isteyen Android kullanıcıları için yeni Google Saat uygulaması yayınlandı.

Yeni Google Saat uygulaması sayesinde telefonunuzun saat işlevini çok geniş seçeneklerle özelleştirebilir ve bunun yanında daha kaliteli saat deneyimi yaşayabilirsiniz. Android cihazınızla oldukça optimize ve uyumlu bir biçimde çalışan Google Saat uygulaması, bellek kullanımı konusunda da çok başarılı.

Google Saat uygulaması kurulduğu anda bulunduğunuz bölgedeki saat dilimini otomatik alır ve bu konuda sizi uğraştırmaz. Aynı zamanda zaman konusunda oldukça duyarlı olan uygulama, sabah saatlerinde güneşli ve akşam saatlerinde de karanlık bir görsel yapıya bürünüyor.

Android 5.0 Lolipop da karşımıza ilk olarak çıkan Google Saat uygulaması, Google Play’den indirilebilir. Uygulama Android 4.4 ve üst sürümleri desteklemekte.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi