18-06-2015 17:48

Kayseri Belediyesi Ücretsiz İnternet Hizmeti

Kayseri Belediyesi Ücretsiz İnternet Hizmeti

Kayseri Belediyesi yeni bir hizmet başlatarak Kayseri’nin pek çok bölgesine internet hizmeti sundu.

besiktaslicocuk

Günümüzde artık her birey internete ihtiyaç duyuyor. Fakat mobil tarafta kullanıcılar gerek maddi açıdan gerekse o bölgenin bağlantı gücü açısından bulundukları yerde her zaman internete giremeyebiliyorlar.

Son dönemde belediyeler belli bölgelerde ücretsiz Wi-fi hizmeti sunsa da bu hizmetler maalesef sadece birkaç bölgeyle sınırlı kalıyor. Kayseri Belediyesi ise bu konuda önemli bir atak yaparak Kayseri’nin onlarca bölgesine ücretsiz Wi-fi hizmeti sunmaya başladı.

Kayseri Belediyesinin açıklamasına göre halka sunulan internet hizmetinin bu kadar yaygın ve kaliteli olmasındaki en büyük sebebin, şehrin %70’inin fiber altyapı ile donatılmasının önemli bir pay sahibi olduğu vurgulandı.

Ayrıca Kayseri Belediyesi, şuan Kayseri’nin 30 farklı bölgesine ücretsiz Wi-fi hizmetinin verildiğini ve bunun önümüzdeki dönemlerde çalışmalar yapılarak daha da artacağını belirtti.

Bakalım farklı şehirlerdeki belediyelerimizde Kayseri Belediyesinin bu hizmetini feyiz alarak daha kapsamlı internet hizmeti sunacak mı? Bunu zaman gösterecek.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi