06-06-2015 14:27

Chrome'da Flash Animasyonları Yapısını Bozmadan Durdurulacak

Chrome'da Flash Animasyonları Yapısını Bozmadan Durdurulacak

Google Chrome’un yeni güncellemesiyle birlikte güç tasarrufu konusunda önemli yenilikler var.

besiktaslicocuk

Google, dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından biri olan Chrome’u güncellemeye devam ediyor. Yayınlanan yeni güncellemelerle birlikte Chrome, gelişmeye ve seçeneklerini arttırmaya devam ediyor.

Google Chrome’a gelen son güncellemeyle birlikte güç tasarrufu konusunda önemli iyileştirmeler ve revizyonlar dikkat çekiyor. Öyle ki, Google Chrome’un yeni güncellemesiyle birlikte web sayfalarındaki gereksiz flash animasyonları otomatik ve sağlıklı bir şekilde durdurulacak. Bu sayede özellikle dizüstü bilgisayarlarda güç tüketimi konusunda ciddi avantajların elde edilmesi bekleniyor.

Güç tüketimi konusunda sıkıntılar yaşayan kullanıcılara önemli avantajlar sağlayacak bu yenilik, gereksiz flash animasyonlarını etkisiz hale getirmenin yanı sıra ihtiyaç duymadığınız flash animasyonlarını tamamen etkisiz hale getirmenizi de sağlıyor.

Google Chrome’a güncelleme ile birlikte gelecek flash animasyon engelleme seçeneği şu anlık beta sürüme eklendi ve yakında genel kullanıma sunulması bekleniyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi