06-04-2015 14:12

Böcek, Pire, Fare ve Diğer Tüm Haşereler İçin Garantili İlaçlama Servisi

Böcek, Pire, Fare ve Diğer Tüm Haşereler İçin Garantili İlaçlama Servisi

Günümüzde yeşillik arazilerin kesilerek içerisine yerleşim alanları yapılması sonucunda birçok

Pinyata

Böcek, Pire, Fare ve Diğer Tüm Haşereler İçin Garantili İlaçlama Servisi

Günümüzde yeşillik arazilerin kesilerek içerisine yerleşim alanları yapılması sonucunda birçok sorunda beraberinde geldi. O bölgelerde yaşayan böceklerin evinize yerleşerek çoğalması da bu sorunların en büyüğüdür.
Böcekler insan sağlığını tehlikeye düşüren zararlı varlıklardır. Bu nedenle böcek ilaçlama insan sağlığı açısından çok önemli bir konuma sahiptir.
Bir böcek eğer evinize yuva yaptıysa tek başınıza belli yerlere sıktığınız ilaçlar yetersiz kalacaktır. Bu durumlarda böcek ilaçlama firması olarak yardımınıza koşmaktayız.
Hizmet kalitemizin temeli müşteri memnuniyetinden oluşmaktadır. İlaçlama sektöründe lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmış, bu konudaki kalitesini kanıtlamış olan bir şirketiz.
Kemirgen ve haşere sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, kesin ve profesyonel çözüm için bizi arayınız.

Oteller, fabrikalar, gıda depoları, alışveriş merkezleri, restoranlarda zararlı mücadelesi konusunda hizmet vermekte, hizmet alanını ise devamlı olarak genişletmekteyiz. Kullandığımız yöntemler ise insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından önerilmekte olan insektisitlerdir.

Tüm yaşam mekânlarınızda haşeresiz hayatlar sunuyoruz.

Şirketimiz her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek amacı ile gelişen, buna bağlı olarak da sektörde yerini daha da sağlamlaştıran teknik bir kadro ile çalışma prensibini benimsemiş olup, organizasyonun kurulması ve geliştirilmesi sürecinde Toplam Kalite Yönetimi ilkelerini hedef almıştır.
Yılların tecrübesi ile tüm haşere ve kemirgen çeşitleri için en etkin ilaçlama yöntemini uygulamakta olup, zararlı canlıları tek  bir ilaçlamada yok etmekteyiz. Kaliteli haşere ilaçları kullanarak uygulama yaptığımız için ortamda bulunan tüm zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlıyoruz.
Tespit ettiğimiz haşere türüne göre özel ilaçlar belirlenerek en etkili ve doğru ilaçlama yöntemi belirlemekteyiz. Bu ilaçlama yöntemleri;

 

  • Kokulu ilaçlama,
  • Jel ilaçlama,
  • Sıvı ilaçlama,
  • Kokusuz ilaçlama.

Hizmet verdiğimiz başlıca faaliyet alanlarımız, hastane, okul, fırın, lokanta, bahçe, bina, gemi, ev ve diğer tüm alanlardır. Pire, sinek, hamam böceği, karasinek, gümüşçün, güve, fare, karınca ve tüm diğer haşerelere kesin olarak sonuç vermekteyiz. Tüm kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır.

Pirelerin yaşam alanları genelde hayvanlar üzerinde olur. Ortam içinde hayvanların dinlenme saatlerinde pireler bulaşmaktadır. Eğer evcil hayvan barındırıyorsanız haziran ve ağustos aylarında kesinlikle pire ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Farelerle yani kemirgenlerle ilgili sorun yaşıyorsanız fare ilaçlama için mutlaka bizden profesyonel destek almalısınız. Böcek ilaçlama şirketleri içerisinde öncü olan firmamız, sağlınızı tehlikeye atmadan sizleri büyük bir sorun olan farelerden kurtarmayı hedefler.

Böcek ilaçlama firması olarak biz insan sağlığına önem vermekteyiz bu nedenle tüm çalışmalarımızda kusursuz olarak hizmet vermeyi hedefleriz. Yaşam alanlarının sağlıklı ve temiz olabilmesi için ilaçlama yaparken titizlikle uygulama yaparız. Sizin de haşere sorunlarınız var ise istediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bize ulaşarak haşereler ile mücadele ekibimizden yardım alabilirsiniz.


Haşere İlaçlaması Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Haşere ilaçlama şirketlerince gerçekleşen ilaçlama yöntemleri profesyonel kişiler tarafından yapılmalı. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olup çalışma ruhsatının mutlaka bulunması gerekmektedir. Kullanılacak olan ilaçların Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı olması şarttır. Aksi halde kullanılan yanlış ve kalitesiz ilaçlar insan sağlığını önemli derecede tehdit eder ve zehirlenmelere neden olabilir.

Haşere ilaçlama uygulaması çoğu kişilerce bireysel yöntemler ile yok edilmeye çalışılmakta. Bilinçsiz bir biçimde uygulanan ilaçlama yöntemleri sonucunda kullanılan kimyasal ilaçlar sebebi ile insanlar ve evcil hayvanlar üstünde zehirlenmeler meydana gelmektedir.
Müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmet anlayışımız çerçevesinde yapılan çalışmalarımız sayesinde yaşam alanlarınızı haşerelere karşı koruma altına alırken diğer yandan sağlığınızı da korumaktayız. 
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi