23-02-2013 00:45

Doğan Holding, online oyunlarda da büyüyor...

Doğan Holding, online oyunlarda da büyüyor...

Doğan TV online oyun piyasasına girmesiyle Türkiyede online oyunlara ilginin ne kadar arttıgını tahmin etmek daha kolay...

Kerim Kahraman

Geçen aylarda Kanal D'nin Alman ProSiebenSat.1 Games ile büyük bir işbirliğine girişmesinden sonra, Doğan TV şimdi de Oyuncu.com'u da bünyesine kattı. Günde 50 bin tekil kişinin online oldugu dinamik ve hareketli bir oyun sistemi olan Oyuncu.com, Doğan TV Holding'in online oyun sistemleri kapsamına katılmış oldu.

 

 Oyuncu.com'da 8 masa oyunu bulunmakta, kısa zaman önce ilk mobil uygulaması  OyuncuOkey de  yayına başladı. Bu oyunun iPad versiyonu ise kullanıcılar için çok da keyifli bir deneyim demek... Oyuncu.com'un son oyunu OyuncuOkey Web, Facebook ve IOS üzerinden oynanabilir durumda. Ayrıca, farklı düşüncelere uygun olarak farklı mikro siteleri içinde bulunduran Oyuncu.com'da; çocuklar için oyungutan.com, mmo portalı oyuncummo ve Bilgi Yarışması var... Özellikle Bigpoint, Travian, Goodgames, Innogames ile yaptığı işbirligiyle adından söz ettiren Oyuncu.com, Türkiye'nin en büyük MMO portalı olmak için  emin adımlarla yürüyor. Çok yakında OyuncuPoker'in Facebook uygulaması, Okey 101 ve ProSiebenSat uygulamaları da bu platformda yer alacak.

 

 

 Ayrıca, Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in ilk mobil uygulaması Bar Masası'da Apple Appstore'dan  iphone ve iPad kullananlar için oynanmaya hazır. TV yarışmasındaki Bar Masası oyununun mobil uygulaması oyuncu.com'dan ve oyun.kanald.com.tr'den oynanabilir. Uygulamanın içindeki ipuclarına göre yakında Acı Biber Yeme, Topuklu Ayakkabı ve Tabak Taşıma uygulamalarıda da oyunun içinde yerini alacak.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi