22-02-2013 08:00

Tasarımı değiştirilmiş iPad mi geliyor?

Tasarımı değiştirilmiş iPad mi geliyor?

İki yepyeni iPad'den sonra "çok daha yeni ve farklı bir iPad" görmeye hazır olun!

Yücel KAHRAMAN

 

Teknoloji haberlerinin birçoğu Apple ile ilgili. Ancak Apple ile ilgili haberler bu aralar biraz farklı!


Apple ile ilgili haberler, iPhone modellerinden iPad'e doğru yön değiştirmiş durumda. Son bilgilere ve haberlere göre Apple, 2 ay sonra karşımıza tasarımı baştan aşağı değişmiş bir iPad'le çıkacak.
Haberlere göre Apple, tasarımını değiştirdiği yeni iPad'inde iPad mini'yi örnek alıyor. Araştırma şirketi Piper Jaffray'e göre Apple, bu iPad'i kendi düzenleyeceği bir etkinlik ile 2013 Nisan ayında tanıtacak.Piper Jaffray analistlerinden Gene Munster, Apple'ın genellikle Mart ve Nisan aylarında yeni bir ürün tanıttığını belirtiyor. "Son 2 yıldır ilkbahar ayları, iPad'lere ayrılmış durumdaydı." Munster'in iPad'in değişeceğini düşünmesinin sebebi, iPad mini Ekim ayında çıkarken iPad 4'ün küçük yenilikler sunmasıydı.
Gene Munster, iPad mini'nin de yeni, Retina ekranlı bir sürümünün çıkartılabileceğini, ama bunun 2013 Nisan ayında değil, senenin ilerleyen aylarında olacağını düşünmekte. Gene Munster'a göre 2013 Nisan ayında yenilenmiş bir Apple TV medya kutusuyla da karşılaşma olasılığımız oldukça yüksek.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi