12-12-2014 09:14

360 Antivirüs Programı

360 Antivirüs Programı

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte kötü niyetli yazılımların gelişmeside arttı

Pinyata

En İyi Antivirüs Programı

Mysubh.com ekibi olarak ziyaretcilerimizden gelen sorular eşliğinden kaliteli bir antivirüs programının tanıtımını yapmak istedik. Piyasada tamamen ücretsiz olarak hemen akıllı telefonlarınıza hemde bilgisayarınıza kurabileceğiniz kaliteli bir antivirüs ve performans aracıdır.

Piyasada bulunan birçok antivirüs yazılımını yeni formatladığınız bilgisayarda bile kurup taratsanız size yalandan virüs buldu diye uyarı verecektir. Amaç burda çalıştığını göstermektir.

Mysubh.com ekibi olarak 360 Security programını 2 farklı bilgisayarda denedik. Bir tanesi yeni formatlanmış bilgisayarda diğeride editörlerimiz Ender ALTAN'ın kullandığı ve yıllardır içinde antivirüs olmadan formatlamadan virüs yuvasına çevrilmiş bilgisayar :)

360 internet security programı yeni formatlanan bilgisayarda virüs bulmadığını belirtti. (Zaten olması gereken)

İçi virüs yuvası olmuş Win 7 işletim sistemli bilgisayarda 700GB alanı taraması sonucunda 36 tane virüs tespit edip temizledi. 360 antivirüs programının en güzel yanlarından bir taneside bilgisayarınızda sadece virüs taraması yapmayarak performans ayarlarınıda düzenlemenize yardımcı olmaktadır. Ön bellek taraması ve gereksiz dosya taraması yaparak bilgisayarınızın yavaş çalışmasına neden olacak hatalarıda önlemektedir.

360 antivirüs programı  kimlik avı yapmaya çalışan web siteleri karşısında da çok başarılı olduğunu gördük. Aynı zamanda USB belleklerden virüs bulaşmasını engelleme konusunda da hızlı bir tarama yapmaktadır.

Her bilgisayarı açtığınız ön bellek yüklemesini analiz ederek bilgisayarınızın açılış hızının durumunu size bildiri olarak göstermektedir. Eğer yavaş açılıyor ise size bunun nedenlerini gösterek düzeltmeye başlıyor.

Bu kadar işlemi yapmasının yanında kullanıcılarımızın sorduğu sorulardan biri 360 security programı bilgisayarı yavaşlatıyor mu? Piyasadaki bir çok antivirüs gibi bilgisayar yavaşlatma yada çalışma esnasında bilgisayarı kasma gibi hiçbir rahatsızlık vermemektedir. Tabiki bir program olduğu için çalıştığında çok az bir yavaşlama hissediyorsunuz fakat bu sizi rahatsız edecek bir büyüklükte olmuyor.

Mysubh.com ekibi olarak 360 antivirüs programını destekliyor ve ücretsiz bir yazılım olmasından dolayı güvenli bir şekilde kullanabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Türkçe arayüzü ve basit kullanımının avatanjıda bulunmaktadır.

360 security programını yüklemek için

http://www.360totalsecurity.com/tr/download/101

Yazan: Burcu PAK | Mysubh.com editörü | [email protected]
Kaynak: Mysubh.com 

Yazıya yapılan yorumlar

Bu yorum " Pinyata " tarafından " 12.12.2014 09:43 " tarihinde yazılmış...
Tablet ve telefonumda kullanıyorum ve çok memnunum. 360 security programı virüs bulmadı ama acayip hızlandırdı bilgisayarı. süper program bence

Sen de yorum yap... (1)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi