18/02/2013 18:48

Galaxy S4'e ait bir hız testi daha internete sızdı!..

Galaxy S4'e ait bir hız testi daha internete sızdı!..

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S4'ün Kore sürümüne ait olan hız testi sonuçlarından çok kısa bir süre sonra, şimdi de Amerika sürümüne ait olan bu sonuçlar ortaya çıktı!

Yücel KAHRAMAN

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S4'ün Kore sürümüne ait olan hız testi sonuçları, geçtiğimiz günlerde nete sızdırılmıştı, şimdi'de aynı cihazın Amerika sürümünün hız testi sonuçları internet'e sızdı.

 

 

 

Rapora göre, bu test Galaxy S4'ün Verizon sürümüne ait. "SCH-I545" model numaralı Verizon Galaxy S4 sürümü. Nenamark sonuçlarına göre Galaxy S4, 4 çekirdekli 1.9GHz saat hızında çalışan bir işlemciye sahip. Galaxy S4'ün çalıştırdığı Android işletim sistemi sürümü ise 4.2 Jelly Bean.

 

 

 

 

İlgili test sonuçlarına göre Galaxy S4'ün ekran çözünürlüğü, 1920x1080 olarak görünüyor. Akıllı cebin bu yüksek çözünürlüğü sayesinde Sony Xperia Z, Ascend D2 ve ZTE Grands gibi full HD ekranlı rakiplerini birhayli zorlaması bekleniyor.

 

 

 

Test sonuçlarının taklit edilebilmesi çok kolay bir iş olsa da, sonuçların birbirleri ile oldukça uyumlu olması, gerçek olma olasılıklarını büyük ölçüde artırıyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi