17/02/2013 01:12

HTC One'ın siyah modelide internet'e sızdı!..

HTC One'ın siyah modelide internet'e sızdı!..

Yücel KAHRAMAN

HTC'nin dillerden düşmeyen, ama henüz resmi olarak ortaya çıkmayan yeni cep telefonu HTC One'ın şimdi de siyah sürümü internete düştü. Ortaya çıkan bu resim, bundan önce ki resimlerle çelişmiyor, ve bir de bu cep telefonun 22 Mart 2013'de ABD'de piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Resim'de ki cep telefonun da ekranın alt tarafında alıştığımız 3 kapasitif düğme değil, onun yerine 2 düğme yer almakta. Haberlere göre telefonun ekranında görünen 19 Şubat tarihi, telefonun bu tarih'te ki bir etkinlikte tanıtılacağını göstermekte. HTC'nin internet sitesinde 19 Şubat için geri saymaya başladığını düşündüğümüzde, telefonun neredeyse doğrulandığını söylememiz mümkün.

Bir başka kaynaktan alınan haberlere göre ise HTC Source'a aktardığı bilgi'de HTC One, 22 Mart 2013'de ABD'de piyasaya sürülecek. AT&T, Sprint ve T-Mobile aracılığı ile satılacak cebin 32GB'lık ve 64GB'lık modelleri olacak. Daha önce ki haberlerde ise cebin Avrupa'da 8 Mart 2013'de piyasaya sürüleceği söyleniyordu.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili Etiketler

» HTC » HTC One » resim » Mart » ABD » piyasa » cep » Haber » düğme » kapasitif » AT&T » Sprint » bilgi » T-Mobile » telefon » mümkün


Kullanıcı Girişi