22-09-2014 10:21

Sancaktepe Arçelik Servisi Sektöre Işık Tutuyor

Sancaktepe Arçelik Servisi Sektöre Işık Tutuyor

Arçelik markalı çamaşır makinesi modelleri, üstün performansları ve düşük enerji tüketimleri

Pinyata

Sancaktepe Arçelik Servisi Sektöre Işık Tutuyor

Arçelik markalı çamaşır makinesi modelleri, üstün performansları ve düşük enerji tüketimleri ile yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çamaşır makineleri, gün içerisinde çamaşırların yıkanmasında bayanlara modern kolaylıklar sağlıyor. Bu yüzden de bir evin en temel ihtiyaçlarının başında geliyor. Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinde karşı karşıya kalınan devamlı su almasına karşın çamaşır makinesinin yıkama programına geçmemesi arızasına yönelik Acıbadem Arçelik Servisi profesyonel ve teknolojik çözümler sunuyor.

Teknik ekiplerimiz Arçelik markalı çamaşır makinelerinin devamlı su alarak, yıkama programına geçmemesi arızasına ilişkin olarak öncelikle elektrikli su giriş ventillerinin arızalı olabilmesi ihtimalinden dolayı bu parçayı kontrol etmektedir. Ventiller arızalı ise parça değişimleri uygulanır. Sancaktepe Arçelik Servisi hizmetlerimize Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşılaşılan bu gibi bir sorun ya da arıza ile başvurulması halinde en kısa süreler içerisinde alanlarında uzman teknik ekipler, ilgili adrese ulaşarak, Arçelik markalı çamaşır makinesinin arıza tespiti işlemlerini gerçekleştirmeye başlamaktadır.

 

Ancak yapılan kontrol ile arızanın elektrikli su giriş ventilleri ile ilgili olmadığı tespit edilirse ikincil olarak su seviye anahtarında arıza olabileceğinden su seviye anahtarı teknik ekiplerimizce kontrol edilmektedir. Bu parçada anahtara bağlı olan hortumun yerinden çıkmasından kaynaklı arızalarda, hortum yerine takılarak arıza giderilmektedir. Ancak Üsküdar Arçelik Servisi tarafından anahtar kontakları arızalı olduğu tespit edilirse, kontaklar yenisi ile değiştirilmektedir. Böylece Arçelik markalı çamaşır makinesi modellerinin yeniden yüksek performans sağlamasına imkan verilir.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi