18-09-2014 08:10

iphone 4s Kullanıcıları Dikkatine. iOS 8 Yüklemeyin

iphone 4s Kullanıcıları Dikkatine. iOS 8 Yüklemeyin

Apple bütün telefonları için yayımladığı iOS 8 güncellemesi iphone 4s'lerde sorunlar çıkardı

Pinyata

iOS 8 iphone 4s Kullanıcılarını Üzdü

Apple 17 Eylül'de kullanıma açtığı iOS 8 güncellemesi iphone 4S'lerde sanıldığı gibi olumlu tepkiler vermedi. Mysubh.com ekibi olarak internet üzerinde yaptığımız incelemelerde iO8 yükleyen iphone 4s kullanıcılarından sürekli olarak şikayetler olduğunu fark ettik.

Apple her güncellemede bazı modeller için böyle sıkıntılar yaşamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda aynı sorun iphone 4 modelleri için olmuştu. iOS 7 yükleyen iphone 4 kullanıcıları yükleme öncesindeki performansını kaybetmişlerdi.

iphone telefonların en kötü özelliklerinden bir tanesi ise güncelleme yaptıktan sonra beğenmediğiniz takdirde geri döndürme gibi bir imkanınız kalmıyor. 

iOS 8'in tanıtımlarında belirtilen en belirgin özellikleri;

QuickType klavye
Yeni galeri,

Yenilenen arayüz,
Touch ID
Apple Pay
Widget desteği

Bu ana özellikler ne yazık ki iphone 4S'lerde uygun bir şekilde çalışmamaktadır. Özellikler hız olarak performansı etkilemektedir. Bu hız düşüklüğünü Arama motoru safariyi açarken bile belirgin bir şekilde hissedilmektedir.

iphone 4S kullanıcılarının iOS 8 güncellemesini yüklememesi gerekmektedir. Apple iOS 8.1 güncellemesini yayımlayacağını açıkladı. 4S kullanıcılarının iOS 8.1 güncellemesini beklemesini tavsiye ediyoruz.

Yazan: Burcu ATİK | Mysubh.com editörü
Kaynak: Mysubh.com 
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi