12/02/2013 01:49

Haberlere göre Apple bunu da yapacak...

Haberlere göre Apple bunu da yapacak...

Yücel KAHRAMAN

Apple, "giyilebilir" teknoloji için oldukça önemli adımlar atmaya hızla devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda akıllı ayakkkabının patentini alan Apple, şimdi ise akıllı saat pazarına girmek için hazırlık yapıyor.
Bundan önce'de Apple'ın akıllı saat üreteceği söylendi, ancak iddialar deddikodu olarak kalmaktan öteye gitmemişti. Ancak Wall Street Journal ve New York Times'ın "içeriden" edindikleri bilgiler doğrultusunda, Apple'ın bu konu hakkında çok ciddi düşündüğünü ortaya çıkardı. 

"iWatch" adıyla piyasaya sürülmesi beklenen akıllı saatler, Apple çalışanlarına verdiği bilgilere göre bükülür bir bombeli cama sahip olacaklar. Piyasaya sürülmemiş ürünler hakkında konuşma yapmaları yasaklanan, dolayısıyla adını vermeyen bu çalışanlar, iOS destekli akıllı saatlerin bir cep telefonu işlevini de göreceğini söylüyorlar.

Apple'ın hakkında yorum yapmaktan çekindiği iWatch'un, piyasaya sürüldüğünde benzerlerinden ne gibi farklılıklar sunacağı en çok merak edilen konulardan. Ama giyilebilir teknolojiye oldukça ciddi yatırımlar yapan Apple, bu konuda da baya ilerleyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi