05/02/2013 00:55

Toshiba, yeni UltraHD TV'sini açıkladı...

Toshiba, yeni UltraHD TV'sini açıkladı...

Kerim Kahraman

Toshiba –TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.ş 4K Ultra HD televizyonların L9300 Serisini taıttı. Günümüzün 1080p full HD televizyonlarından dört kat daha fazla çözünürlüğe sahip yeni Toshiba L9300 Serisi TV'ler, filmler, TV şovları, video oyunları, fotoğrafgörüntüleme ve PC uygulamaları için üst düzey seyir deneyimi öngörüyor.


Toshiba'nın tescilli CEVO 4K Quad+DualCore (Dört+İki Çekirdekli) İşlemcisine sahip L9300 Serisi TV'ler UltraHD görüntü işlemede yüksek kalite  sunuyor. UltraHD görüntü işleme, 4K'dan daha düşük içeriklerden Ultra HD kalitesine yakın net görüntü kalitesi elde eden Çözünürlük Yükseltme (Resolution Restoration), çözünürlük etkisi ile uyumlu renk yoğunluğu sunanRenk Gamı Çoğaltma (Color Gamut Enhancement) ve görüntüleri daha önce hiç olmadığı kadar net gösteren Yüzey Parlaklığını Çoğaltma (Surface Brilliance Enhancement) özelliklerini içinde barındırıyor.

 

Hem modern hem de sade ve seçkin ve yeni tasarımlarıyla L9300 Serisi metalik çerçeveye uyumlu şık çerçeve ayaklara sahip. L9300 Serisi UltraHD televizyonların 65 ve süper geniş 84-inç ekran boyutları bulunuyor.

Gelişmiş Cloud TV

üst düzey akıllı bağlantı deneyimi sunan L9300 Serisi, gelişmiş Cloud TV özelliklerini  de içinde barındırıyor. Cloud TV kullanıcının ilgilendiği içerikleri kolayca bulmasına ve satın almasına imkân sunarken, bağlantı deneyimini de farklı bir boyuta taşımayı amaçlıyor. Cloud TV, haber içeriklerine erişim,daha iyi mobil cihaz etkileşimi, pratik sosyal etkileşim hizmetleri,sunucu-tabanlı yükseltme (upgrade) gibi pek çok özelliğe sahip.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi