28/01/2013 22:36

Windows'ta tam bir Android 4.0 deneyimi yaşamak, artık mümkün...

Windows'ta tam bir Android 4.0 deneyimi yaşamak, artık mümkün...

Yücel KAHRAMAN

Windows'ta tam anlamıyla bir Android 4.0 deneyimi yaşamak, artık mümkün. Diğer tüm emülatörlerin tam aksine WindowsAndroid, bir sanal makine içerisinde çalışmamakta ve Bilgisayar'ınızın gücünü tam olarak kullanabilmekte.
WindowsAndroid, yalnızca Android uygulamalarını çalıştırmıyor ve stok Android arayüzü, size web tarayıcısı, galeri, grafik hızlandırma gibi dahili Android işlevlerini de sunabiliyor. Uygulamayı klavye ile, fare ile ya da dokunmatik ekranınız ile kontrol etmeniz de mümkün.
Bunun yanında, Google Play mağazasında ki uygulamaları zor bir yoldan yüklemeniz mümkün olsa da, Google Play mağazasında ki birçok uygulamanın cihazınızla uyumsuz olduğunu görüyorsunuz. Uygulamaları \SocketeQ\windowsandroid_root\data\app dizinine yerleştirerek programı baştan başlatarak da yüklemeniz mümkün, ama bu bazı zamanlar da WindowsAndroid'in Yazılımının kilitlenmesine neden oluyor. Yani açıkçası WindowsAndroid'i tam anlamıyla bitmiş bir program değil, bu yazılımı henüz geliştirme aşamasında olan bir araç olarak değerlendirmelisiniz.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi