08/01/2013 18:37

Bir Samsung Galaxy modeli daha geliyor!..

Bir Samsung Galaxy modeli daha geliyor!..

Yücel KAHRAMAN

Samsung, Galaxy M Pro ismini verdiği telefon serisine dair yepyeni haberler gelmeye başladı. Sınırlı sayıda piyasaya sürüleceği iddia edilen ve QWERTY klavyesi ile daha çok BlackBerry'ye benzetilen bu cihaz, 2013 yılında Samsung'un yeni süprizleri arasında yer alabilir.
Blog of Mobile'ın verdiği bilgilere ve yayınladığı resime göre; şu an duyrulmayan GT-B7810 adlı telefon, M Pro sersinin yeni amiral gemisi olacak. Android 4.0 işletim sistemi ile piyasaya sürülmesi beklenen cihaz, birçok yeniliği de yanında getiriyor. Yeniliklerin çoğu cihazın dış görünümünü kapsasa da 480x360 piksel çözünürlükte bir ekran, 1,200mAh'lik bir pil, micro-SIM ve HSPA destekli 3G bağlantısı gibi özellikler ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
GT-B7810'un keskin metalik tonları da telefona görsel olarak ayrı bir hava katmış görünüyor. Samsung'un alışılageldik akıllı cep telefonlarından bir hayli farklı görünen M Pro serisinin son halefi, bakalım teknoloji devinin beklentilerini karşılayabilecek kadar güzel olacak mı...
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi