29/12/2012 21:22

Lazer klavye'ye sahip Samsung Galaxy S4!..

Lazer klavye'ye sahip Samsung Galaxy S4!..

Yücel KAHRAMAN

Samsung daha resmi olarak Galaxy S4'ü duyurmamasına rağmen Galaxy S4 çok konuşluyor, büyük ihtimalle önümüzdeki yıl'ın ortalarına doğru Galaxy S4 ile tanışacağız.
Samsung'un beklenen amiral gemisi Galaxy S4'ten beklentiler, bir zamanlar iPhone 5'den beklenenler kadar çok. Öyle ki Galaxy S4'ün bükülebilir bir cep telefonu olacağını yada bir "lazer klavye" ile geleceğini hayal edenler var. Rusya da bir grup kullanıcının aklından geçen yeni Samsung Galaxy ise oldukça ince, lazer klavye istasyonlu bir cep telefonu. 2013'de muhtemelen bu Rusların hayal ettiği bir Galaxy S4 ile karşılaşmayacağız, ama yine de bu konsept videosu izlenmeye gerçekten değer.

 

 

 

Samsung'un yeni amiral gemisi olacağı düşünülen Galaxy S4'ün dört çekirdekli bir işlemci, 13 Megapiksel bir kamera, 1080p ekran gibi işlevlere sahip bir telefon olması beklenmekte. Ama şimdiye dek telefon hakkında ortaya çıkan kesin bir bilgi mevcut değil.Konsept videosunu izlemek için tıklayınız: http://mysubh.com/video/45/ruslarin-lazer-klavyeli-galaxy-s4-konsepti.html
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi