18/12/2012 13:58

Galaxy S4'ün ekranı esnek olmayacakmış...

Galaxy S4'ün ekranı esnek olmayacakmış...

Yücel KAHRAMAN

Son yayınlanan raporlar, Samsung'un Galaxy S3'ten sonraki amiral gemisi olması beklenen Galaxy S4'de "kırılmaz" yada esnek bir ekranın kullanılmayacağını iddia etmekte. Aslında bu rapor pek fazla da bizi şaşırtmıyor: Bu tür iddiaların, her telefonun çıkışı tarihi yaklaştıkça ortadan kalktığına bundan önce de çok şahit olmuştuk.
Yaklaşık olarak 2 hafta önce ortaya çıkan iddialar da, Samsung Galaxy S4'ün ekranının esnek ve çok sağlam olacağını söylemekteydi. Ama The Verge'ün sunduğu raporlara göre "esnek ekran teknolojisinin çıkmasına daha çok var" 2013'de çıkması beklenen Galaxy S4, bu ekranları maalesef kullanamayacak. The Verge, Galaxy S4'ün CES 2013'de, yani Ocak ayında tanıtılmayacağını da iddia etmekte.
Galaxy S4'ün Şubat ayındaki yapılacak olan MWC'de (Mobil Dünya Kongresi) tanıtılma ihtimali oldukça düşük bir olasılık. Devasa 5 inç'lik bir full HD ekran, 13MP bir kamera, performansı daha yüksek bir dört çekirdekli işlemci taşıması beklenen Galaxy S4 ile büyük ihtimalle Nisan ayında tanışabilicez.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi