01/12/2012 03:39

Dünyanın ilk 84 inç Ultra HD Televizyon'u Türkiye'de...

Dünyanın ilk 84 inç Ultra HD Televizyon'u Türkiye'de...

Yücel KAHRAMAN

Bu Televizyonun görüntüsü şaşırtıyor...
LG, dünyanın ilk 84 inç'lik Ultra HD Televizyonunu Kanyon Cinemaximum'da düzenlediği bir basın toplantısında tanıttı. Ev eğlencesine yepyeni bir boyut kazandıran bu televizyon (LG 84 inç Ultra HD TV), Full HD görüntü kalitesini 4 katlıyor bu teknolojisi ile ve büyük ekran Televizyon izleme deneyimi ile kullanıcıyı çok etkiliyor.
Basın toplantısında konuşan LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, LG 84 inç Ultra HD TV'nin tüketicinin daha büyük ekranda 3D Televizyon izleme yönündeki talepleri doğrultusunda geliştirildiğini açıkladı. Ev eğlencesi alanında yepyeni bir çağ açması beklenen bu TV ile tüketicilere şimdiye dek elde edilmiş mümkün olan en yüksek kalitede büyük ekran Televizyon izleme deneyimini sunmayı hedeflediklerini açıklayan Calvin Cho sözlerine şöyle devam etti: "LG Electronics olarak amacımız tüketicilerin ihtiyaçlarını maksimum performansa sahip ürünlerle karşılamak. Hızla değişen TV pazarında yenilediğimiz ürün gamımızla bunu gerçekleştirdiğimizi biliyoruz. Türkiye'de özellikle 3D TV alanındaki iddiamızı devam ettiriyoruz."En İyi İnovasyon Ürünü ödülü

Türkiye'de ilk defa kullanıcıların beğenisine sunulan bu Televizyon (LG 84 inç Ultra HD TV), bir süredir teknolojiyi takip edenler tarafından merakla beklenmekteydi. LG Ultra HD Televizyon bazı yeni akıllı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve daha kolay kullanım işlevleri ile oldukça dikkat çekiyor. 2013 Uluslararası CES İnovasyon Ödülleri'nden Video görüntü alanında 'En İyi İnovasyon Ürünü' ödülünü hak eden ürün, ev eğlencesine yepyeni bir boyut kazandıran innovatif ekran teknolojilerine sahip bulunuyor.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi