24/11/2012 04:18

Kingston yepyeni ve hesaplı SSD disklerini duyurdu...

Kingston yepyeni ve hesaplı SSD disklerini duyurdu...

Yücel KAHRAMAN

Kingston'un flash disk alanında uzman şirketi olan Kingston Digital, Inc.,  maliyet avantajlı yepyeni SSDNow V serisi SSD sabit sürücülerini piyasaya sunmaya başladı. Kingston SSDNow V300, mevcut masaüstü bilgisayarlarını ve taşınabilir bilgisayarlarını hesaplı bir şekilde güncellemek isteyen kullanıcılara uygun bir seçenek ile sunuluyor.
Bu yeni nesil SSDNow V300, dakikada 7200 devir yapanbilen herhangi bir sabit disk sürücüden tam 10 kat daha hızlı çalışabilmekte. Kingston için özel olarak geliştirilmiş bir LSI SandForce Flash Veri Depolama İşlemcisi (Flash Storage Processor – FSP) çözümü ile güçlendirilmiş ve endüstri lideri 19 nm NAND Flash bellekle optimize edilen SSDNow V300, saniyede yaklaşık olarak 450 MB'ye kadar bir hızla ve ardı ardına veri yazma ve okuma performansıyla tüketiciyi oldukça şaşırtıyor.
En kaliteli teknoloji bileşenlerini kullanan bu SSDNow V300, ilk defa SSD kullanmayı düşünen tüketiciler veya bilgisayarlarını güncellemek isteyenlere oldukça kalite, performanslı ve hesaplı bir çözümü ile birlikte sunulmakta.
Masaüstü veya dizüstü bilgisayar ortamlarında tek başına çalışmak için tasarlanan bu SSD disk, klonlama yazılımı ve diğer aksesuarları içeren bir güncelleme kitiyle birlikte gelmekte. SSDNow V300 tam 3 yıllık garanti süresi ile, ücretsiz teknik destek ve Kingston güvencesiyle piyasaya sunulmakta.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları


Kullanıcı Girişi