01-02-2014 06:04

Google Chrome ile YouTube'un keyfini çıkarın!

Eğer sizde Chrome kullanıcısıysanız, bu eklentiyle bambaşka bir YouTube deneyimi yaşayabilirsiniz...

Yücel KAHRAMAN

YouTube'da müzik dinlemek kolay bir iş. Neredeyse her şarkının çok sayıda videosuna ulaşmak mümkün. Ancak hesap açmadan Youtube üzerinde beğendiğiniz şarkılardan bir liste yapmak mümkün olmuyor. Liste yapılsa bile bunları tekrar dinlemeye sokmak gibi, bir müzik çaların kullanışlı özelliklerinden yararlanmak mümkün değil.

 

Neyse ki Streamus isimli bir Chrome eklentisi bu eksiği gideriyor. Eklenti sayesinde aradığınız müzisyeni ve şarkıyı yazıp arama başlatabiliyorsunuz ve çıkan sonuçlardan beğendiğiniz videoları çalma listesine ekleyebiliyorsunuz. Artık, YouTube'a bağlanmanıza bile gerek kalmadan, beğendiğiniz şarkıları bir çalma listesi halinde, YouTube üzerinden dinleyebilirsiniz.

 

Fakat, ziyaretçilerine reklam seyrettirme derdindeki YouTube'un bu uygulamayı kısa süre sonra engellemesinin de ihtimal dahilinde olduğunu söyleyelim. O nedenle, YouTube'da müzik dinlemenin keyfini yaşamak için biraz acele etmeniz gerekebilir.

 

Streamus eklentisine bu linkten erişebilirsiniz.Tabii ki çalıştırabilmek için Chrome tarayıcı kullanmanız gerektiğini de tekrar hatırlatalım.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi