26-12-2013 18:06

Apple'ın büyük planları var...

Sevsenizde sevmesenizde Apple dünyanın en önemli şirketlerinden biri...

Yücel KAHRAMAN

Dünyanın gözü kulağı her an Apple’ın Cupertino’da ki merkezinde ve 2014 de ne gibi yenilikler geleceği merakla bekleniyor.

 

Olabilecek yenilikler arasın da Yeni MacBook güncellemesi olabilir belki yeni bir iPhone veya iPad tabi ki bilemiyoruz ancak yıl içerisinde Apple yeniliklerini duyurdukça göreceğiz ancak bu tahminler bir kenara Apple şirketinde Apple CEO’su Tim Cook’un çalışanlarına gönderdiği  şirket içi bir mesajın  dışarı sızması bütün teknoloji takipçilerini heyecanlandırmaya yetiyor.

 

Bu mesajda Tim Cook ‘’2014’ü dört gözle bekliyoruz bu yıl içerisin de çok büyük planlarımız var ve bunları müşterilerimizin çok beğeneceğini düşünüyoruz ‘’ yazarak çalışanlarını bilgilendiriyor.

 

Tim Cook’un çalışanlarına göndermiş olduğu bu mesajın sadece bir moral mesajımı yoksa gerçekten 2014 yılında ki dev projeleri bildirmek için bilgilendirmemi olduğu bilinmiyor ancak emin olduğumu bir şey var ki Apple 2014 ylı içinde bir çok yenilik ile piyasada olacaktır ve hem sevenlerini hem de bütün teknoloji  meraklılarını etkileyecek yeni büyük projeler ortaya koyacaktı.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi