21-12-2013 06:05

Kingston'dan oldukça şık, mini USB 3.0 flash bellek!

Dev üretici Kingston'un yeni USB 3.0 belleği, hız ve şıklığı bir arada sunuyor!

Yücel KAHRAMAN

Kingston Technology'nin, bellek üreticisi bağlı şirketi Kingston Digital, Inc.,yeni DataTraveler Mini 3.0 USB belleğini duyurdu. Kingston USB 3.0 ailesinin en yeni üyesi olan DataTraveler Mini 3.0, ince ve şık kasaya sahip olmanın yanı sıra müzik, fotoğraf, video ve doküman depolamak isteyenler için yüksek aktarım hızı sunuyor.

 

Zarif görünümlü ve ufak ebatlarda USB bellek arayanlar için ideal bir seçenek olan DataTraveler Mini 3.0, farklı yaşam tarzlarına uyum sağlaması açısından üç renk seçeneğiyle geliyor. Cazibeli metal kasası sayesinde, çantada taşınırken zarar görmekten korunuyor ve anahtarlıklara da takılabiliyor. USB 3.0 teknolojisinin sunduğu performans artışının avantajlarından yararlanan DataTraveler Mini 3.0, geriye yönelik USB 2.0 bağlantısıyla da uyumlu.

 

Biçim, fonksiyon ve tarzın kombinasyonuyla bir araya gelen DataTraveler Mini 3.0, USB yuvası barındıran tüm cihazlar için ideal bir yol arkadaşı niteliğinde. Kapaksız yapıdaki USB bellek, 16GB, 32GB ve 64GB depolama seçenekleriyle geliyor.

 

Efsanevi Kingston dayanıklılığına sahip DataTraveler Mini 3.0, beş yıl garanti desteğine sahip.
Yazıya yapılan yorumlar


Sen de yorum yap... (0)

Facebook Yorumları

İlgili EtiketlerKullanıcı Girişi